tickstory adatok 840 built2015-08-28T19:24:42+00:00

Radu.hu Fórum Kérdések a pontos adatokkal kapcsolatban tickstory adatok 840 built

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
  • gnrzoli
    Tag
    Bejegyzések száma: 3

Üdvüzlet!
    A leírás szerint, megcsináltam az adatok beszerzésének folyamatát. tickstory lite 1.5.3.0-val letöltöttem az adatokat. Létrehoztam egy “szűz” mt4-et (ironfx-es 840 built) (nem a program files mappába telepítettem az előbbieket). Az adatokat a ticklite az MT4 mappájába tette. Az fxt-t a tester/history mappába, a hst-t a history/szervernév mappába. A letöltés végeztével, az F8 nem működik a tickstoryban (hibaüzenet, hogy nem találja a megfelelő verziót) Igy kézzel elindítva a megfelelő MT4, azon belül startégia tesztere. Minden tick bepipálva, vizual mód bepipálva, instrumentum,időszak,idősík abból választva, amit letöltöttem. A teszt inditása szépen elindul, de mikor végez, a jelentésben a következő adatok vannak: ellentmondásos chart hibák= jó nagy szám, Modellezési minőség= n/a

Nem tudom mit rontottam el, ebben kérném a segítségedet.
    Köszönettel
    Zoli

Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 646

A 765-nél újabb buildeket csak fizetős TSL változat tudja indítani.

Részletek az új változat kapcsán.

Az ingyenes változat 765 vagy annál korábbi MT4 build verziót igényel.

gnrzoli
    Tag

köszönöm a gyors válaszodat!

Tehát akkor ingyenesen nem juthatok a tickstorys módszerrel adatokhoz…
    Esetleg úgy, ha valahonnan szerzek egy korábbi MT4-et.

Köszi
    Zoli

Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 646

765-ös MT4 és fontos tudnivalók (olvasd ezt el előbb).

Hosszabb távon egyébként 7 ezer forintot abszolút megér a program – tuti, hogy megkímél némi szívástól a fizetős változat.

gnrzoli
    Tag

Köszönöm! Igazán rendes vagy, hogy foglalkoztál a problémámmal! Így már működik a dolog.
    Amúgy valóban a fizetős megoldás lesz a nyerő, hosszútávon.

Köszi
    Zoli

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5

A hozzászóláshoz jelentkezz be!

Adhatok Neked még több ingyenes tartalmat?

Értesítelek hetente megjelenő új tartalmaimról.

Hozzájárulok, hogy az adatvédelmi nyilatkozat szerint biztonságosan kezeld megadott adataimat, valamint hasznos anyagokat és egyedi ajánlatokat küldj nekem termékeiddel, szolgáltatásaiddal kapcsolatban e-mailben