open order error 1362015-06-12T22:21:18+00:00

Radu.hu Fórum Egyéb open order error 136

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
  • hzolka
    Tag
    Bejegyzések száma: 3

Szia Radu,

mi az az open order error 136 ?
    azt okozza, hogy nem nyitja, vagy nem zárja a kötést.

gugli alapján nem tiszta.
    okozhatja a 830-as build? a robot korábbi.

Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 645

Itt a hibakód lista. Off quotes, azaz “Nincs ár” – ha lehet ilyen csúnyán fordítanom. Szerintem alapvetően ez a brókercégtől függő probléma, ellenőrizd hogy jó instrumentumon vagy-e.

hzolka
    Tag
    Bejegyzések száma: 3

Köszi a segítséget.

FXCM-nél DAX (GER30).

Megy a robot, csak már két alkalommal volt ez a hiba egy héten belül. Először nem nyílt meg a kötés, aztán egy másik nem záródott. A másodiknál szerintem háromszor is próbálkozott, mert háromszor volt bent a hibaüzenet egymás utáni sorokban. Mikor utoljára futtattam még a 765-ös meta ment, most a hét elején újra kezdtem, és ezt csinálja.

Hát gyanítottam a guglizás alapján, hogy ők a ludasak. Írok nekik hétfőn.

A robot megy amúgy backteszttel (kivéve, hogy vacakolok a tick-es mód hiányával – egyébként a leírásod alapján próbáltam, de nekifutok újra). Márciusban is ment már demón. Azt el tudom képzelni, hogy a demo számla nem 100%-osan karbantartott, csak így elég gáz, hogy nem tudok megbizonyosodni, hogy minden OK, hiába demózok.
    Még azt lehet, hogy nézek másik brokit.

Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 645

Mekkora Slippage értéket adsz meg a pozíciónyitás folyamán? Konkrétan a matematikai értékre vagyok kíváncsi, amit az OrderSend -nek átadsz.

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4

A hozzászóláshoz jelentkezz be!

Adhatok Neked még több ingyenes tartalmat?

Értesítelek hetente megjelenő új tartalmaimról.

Hozzájárulok, hogy az adatvédelmi nyilatkozat szerint biztonságosan kezeld megadott adataimat, valamint hasznos anyagokat és egyedi ajánlatokat küldj nekem termékeiddel, szolgáltatásaiddal kapcsolatban e-mailben