Forex programozás Fórum Egyéb open order error 136

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
  • hzolka
    Tag
    Bejegyzések száma: 3

    Szia Radu,

    mi az az open order error 136 ?
    azt okozza, hogy nem nyitja, vagy nem zárja a kötést.

    gugli alapján nem tiszta.
    okozhatja a 830-as build? a robot korábbi.

    Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 653

    Itt a hibakód lista. Off quotes, azaz „Nincs ár” – ha lehet ilyen csúnyán fordítanom. Szerintem alapvetően ez a brókercégtől függő probléma, ellenőrizd hogy jó instrumentumon vagy-e.

    hzolka
    Tag
    Bejegyzések száma: 3

    Köszi a segítséget.

    FXCM-nél DAX (GER30).

    Megy a robot, csak már két alkalommal volt ez a hiba egy héten belül. Először nem nyílt meg a kötés, aztán egy másik nem záródott. A másodiknál szerintem háromszor is próbálkozott, mert háromszor volt bent a hibaüzenet egymás utáni sorokban. Mikor utoljára futtattam még a 765-ös meta ment, most a hét elején újra kezdtem, és ezt csinálja.

    Hát gyanítottam a guglizás alapján, hogy ők a ludasak. Írok nekik hétfőn.

    A robot megy amúgy backteszttel (kivéve, hogy vacakolok a tick-es mód hiányával – egyébként a leírásod alapján próbáltam, de nekifutok újra). Márciusban is ment már demón. Azt el tudom képzelni, hogy a demo számla nem 100%-osan karbantartott, csak így elég gáz, hogy nem tudok megbizonyosodni, hogy minden OK, hiába demózok.
    Még azt lehet, hogy nézek másik brokit.

    Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 653

    Mekkora Slippage értéket adsz meg a pozíciónyitás folyamán? Konkrétan a matematikai értékre vagyok kíváncsi, amit az OrderSend -nek átadsz.

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.