Expert mappát nem telepíti win 20082016-09-15T12:09:24+00:00

Radu.hu Fórum Egyéb Expert mappát nem telepíti win 2008

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Spok
    Tag
    Bejegyzések száma: 3

Sziasztok!

A problémám nincs expert mappa ill.nem telepíti.Win 2008 oprentszer fut,.

segítséget köszönöm

Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 651

Bár nem teljesen értem, hogy tulajdonképpen mi a konkrét problémád, de van egy olyan érzésem hogy egy robotot szeretnél behelyezni egy MT4-be. Emiatt ezt a cikket javaslom, ezt olvasd el!

Spok
    Tag

Szia!

nem ez a gond.
    windows 2008-on fut,telepítette a mt4-et és noncs exbert mappa

Radulovic Attila
    Tag

Ha elindítod a MT4-et, és megnyitod a rendszermappát a Fájl menün belül, akkor ott megtalálod majd az expert mappát az MQL4 könyvtáron belül. Más helyen – pl. ahol a terminal.exe van – NE keresd, mert nem fogod megtalálni.

Spok
    Tag
    Radulovic Attila
    Tag

Kérlek olvasd el, amit az előző bejegyzésemben írtam. Úgy látom, hogy ezt nem tetted meg!

Indítsd el a MT4-et, nyisd meg ONNAN a rendszermappát a Fájl menü Rendszermappa megnyitása lehetőségével, és a felugró könyvtár lesz a keresett könyvtár, abból nyílik majd meg az MQL4\Experts\, amit keresel. A telepítési könyvtárat hiába nézed, nem ott lesz a könyvtár, amit keresel.

Ha így sem sikerül, akkor írj egy levelet az info@radu.hu -ra, és munkatársammal meg tudsz beszélni egy időpontot, amikor képernyőmegosztással segítséget adunk a feladat megoldásához úgy, hogy legközelebb nem lesz probléma számodra a mappa megkeresése.

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6

A hozzászóláshoz jelentkezz be!

Adhatok Neked még több ingyenes tartalmat?

Értesítelek hetente megjelenő új tartalmaimról.

Hozzájárulok, hogy az adatvédelmi nyilatkozat szerint biztonságosan kezeld megadott adataimat, valamint hasznos anyagokat és egyedi ajánlatokat küldj nekem termékeiddel, szolgáltatásaiddal kapcsolatban e-mailben