920 vs 9502016-01-14T12:52:45+00:00

Radu.hu Fórum Egyéb 920 vs 950

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Setback
    Tag
    Bejegyzések száma: 5

Sziasztok,

Van egy expertem, ami 920 alatt működik csak. Amint telepítek egy 920-as Mt4-et, azonnal frissíti magát 950-re.

Mit tudok tenni? hogy 920-at használjak és ne frissítsen?
    Olvasok itt-ott, hogy 920-on futtatják, de nem tudom hogyan.

üdv,

Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 646

Szia Setback!

Az, hogy csak 920-as alatt működik az már eleve nem jó jel. Mindemellett ha mégis a visszafelé frissítés mellett döntesz, ez a cikk szól neked.

Setback
    Tag

Szia Radu,

Köszi a választ. Közben kaptam egy másik verziót az automatikus update elhagyásáról. Lehet, hogy ez sokaknak új lesz, de használható, működik. Minden indításnál gyorsparanccsal a következő módszerrel:

Működik.:)

Üdv,

Radulovic Attila
    Tag

A korábban linkelt cikkben pontosan ez van benne, de nem baj 🙂 Ezek szerint nem olvastad el!

Setback
    Tag

Szia,

Telefonról olvastam, végigfutottam, cserélendő fájlok, stb. Dolgoztam, szóval nem is mentem bele jobban. Aztán jött a direkt link, amit én küldtem. Összességében a “megoldás” ezen része sokkal rövidebb és egyszerűbb, ezért nem olvastam végig az igen hosszú leírást. Nem bunkóságból.:)

Üdv,

Radulovic Attila
    Tag

No problemo 🙂 A te megoldásod viszont csak a frissítés megakadályozására szolgál, korábbi verzióra nem tudsz vele visszaállni. Azaz ha már lefrissült 950-re, akkor nem feltétlen teljes megoldás. Ezért adtam a linket.

A lényeg, hogy sikerült megoldani!

Padre47
    Tag
    Bejegyzések száma: 2

Üdv mindenkinek.

1 kérdésem volna de nem tudom magam sem hová irjam bocsi az offért…
    XM MT4-et használok 950es.
    Sajnos az a gondom hogy expert tesztelésnél csak fél évet tudok tesztelni ahogy múlnak a napok egyre későbbi időpontról indul a teszt már szeptember 16tól tesztel csak.
    Át lehet ezt a gondot lépni valahogy? Kicsit nyugisabb lennék ha 1-2 évet is letudnék tolni az expertemmel, ugyan megvannak 1-2 hónappal előrébbi adatok is a finomitások miatt az már nem releváns.
    Ha valaki tudja hogyan tudnám ezt megoldani irja le kérem szépen. Köszönöm.

Padre

Radulovic Attila
    Tag

Első körben ezt a cikket olvasd el. A link tele van további cikkekre való hivatkozással, így ha a cikkben tálalt megoldások közül a jó minőségű visszamenőleges adatok érdekelnek, akkor megtalálod benne a linket azzal kapcsolatban is.

Padre47
    Tag
    Bejegyzések száma: 2

Köszönöm a választ vizuális mód nélkül távolabbra is megy a teszt de remélem kb 2 évet letudok vele majd tesztelni.
    Jó adatokkal nyugodtabb leszek 🙂 Köszi

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9

A hozzászóláshoz jelentkezz be!

Adhatok Neked még több ingyenes tartalmat?

Értesítelek hetente megjelenő új tartalmaimról.

Hozzájárulok, hogy az adatvédelmi nyilatkozat szerint biztonságosan kezeld megadott adataimat, valamint hasznos anyagokat és egyedi ajánlatokat küldj nekem termékeiddel, szolgáltatásaiddal kapcsolatban e-mailben