Error 1382014-09-18T14:44:02+00:00
3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bigwhiteboss
    Tag
    Bejegyzések száma: 4

Szia Radu!

Lenne 2 kérdésem:
    – Megírtam életem első robotját, és a tesztben néha ilyet ír: Order close error 138.
    Az error codes listában csak annyit találtam, hogy “requotes”.
    Mit jelent ez, és mi okozhatja?
    – Mért van az, hogy a tesztnaplóba nem kerül bele minden bejegyzés?
    Konkrét trade-k hiányoznak módosításokkal együtt.

Előre is köszi a segítséget

Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 646

A requote azt jelenti, hogy a trade nyitási parancs és a végrehajtás között olyan gyors piaci mozgás történt, amit a Slippage paraméterben megadott távolsággal nem toleráltál.

Teszterben ilyen hibaüzenetet nem tapasztaltam, inkább valós idejű futtatásnál fordul ez elő.

A megoldás az, hogy többször próbálkozol (nem egyszerre, hanem egymás után természetesen) a pozíciónyitással, és sikeres nyitás esetén leállítod az ezt vezérlő ciklust.

A logfájlból nem hiányzik semmi. Ne a terminálablakban nézd, hanem jobb klikk Megnyitás paranccsal a log kiterjesztésű fájlban nézelődj. Ezt időnként újra és újra meg kell ismételned, mivel – legrosszabb esetben – a megnyitáskor a terminál kiírja az addigi bejegyzéseket a fájlba.

bigwhiteboss
    Tag
    Bejegyzések száma: 4

Akkor végülis semmi komoly, azaz semmi nehezen orvosolható…. Király.

Köszönöm szépen a segítséget

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3

A hozzászóláshoz jelentkezz be!

Adhatok Neked még több ingyenes tartalmat?

Értesítelek hetente megjelenő új tartalmaimról.

Hozzájárulok, hogy az adatvédelmi nyilatkozat szerint biztonságosan kezeld megadott adataimat, valamint hasznos anyagokat és egyedi ajánlatokat küldj nekem termékeiddel, szolgáltatásaiddal kapcsolatban e-mailben