Hozzászólások

12 bejegyzés megtekintése - 16-27 / 27
  • Szerző
    Bejegyzés
  • viktor999
    Tag
    Bejegyzések száma: 38

    igen,bocsi felületesen olvastam el

    viktor999
    Tag
    Bejegyzések száma: 38

    és akkor már kérdezd meg léccí miért nincs 64 bites változat,csak nem azért,hogy a tesztek lassabban fussanak :-)))

    viktor999
    Tag
    Bejegyzések száma: 38

    köszi várjuk,erre én is nagyon kíváncsi vagyok

    viktor999
    Tag
    Bejegyzések száma: 38
    Hozzászólás: 64bit #3151

    Szerinted mi az oka,hogy itt a rettenetes fejlesztések közepette még mindig nem
    csinálták meg a meta4 64bites változatát?
    Sztem ez már komikus……

    viktor999
    Tag
    Bejegyzések száma: 38

    de lehet,egér bal gomb folyamatosan nyom,kiírja a induló és az aktuális pontok közötti
    -gyertya darabszámot
    -távolságot tizedpontban
    -második pont aktuális árát tizedpontban

    viktor999
    Tag
    Bejegyzések száma: 38

    Nagyon köszönöm a pontos választ.
    Igen dobott egy érdekesen sárga hibát és átírtam az if feltételt akkor megszűnt de érdekesen sárga hibával is működött.
    Szóval nagyon jó ez a blog gratula,néha az is segít ha valakinek megírhatom a problémát és utána könnyebben ugrik be
    a megoldás!!!
    Ez nekem nagyon kellett mert így egyszerű kitesztelni pl ,hogy célárra zárjon valami vagy húzott stopra vagy
    rsi szélsőértékre stb stb.
    Tehát komplett programrészleteket lehet kibe kapcsolgatni az optimalizáció során.
    Üdv:V

    viktor999
    Tag
    Bejegyzések száma: 38

    bocsi,megvan a megoldás:
    át kell írni integer típusra a boolt mert a true=1 a false=0 elfogadja akkor is ha integerként van meghatározva,
    tehát az opt mezőbe a 0,1,1 -et kell írni és akkor bekapcsolja kikapcsolja az optimalizáláskor a változót

    ez qqq….va jó

    viktor999
    Tag
    Bejegyzések száma: 38
    Hozzászólás: alert ablak #2988

    Köszönöm!

    viktor999
    Tag
    Bejegyzések száma: 38
    Hozzászólás: Riasztások #2668

    Köszönöm,az nem volt meg nekem,hogy a végére kell tenni a változó frissítését,ez nagyon hasznos ha gyorsan akarunk
    riasztást reszelni egy indikátorba,ha kell valakinek:

    if (StringLen(vNamePattern)  !=  alaknevhossz1)
          { 
           
           
                Alert (Symbol(),"  ",Period()," new pattern  " + vNamePattern ); 
                PlaySound("alert.wav");
               }
               if (ExtSendMail) _SendMail("There was a pattern","on  " + Symbol() + " " + Period() + " pattern " +      vBullBear + " " + vNamePattern);
              }
           
           
            else if (!vPatOnOff && vPatNew)
              {
               vPatNew=false; 
              }
           }
    

    alaknevhossz1=StringLen(vNamePattern); //ez nem volt meg,a végére kell tenni a riasztás után :-)

    viktor999
    Tag
    Bejegyzések száma: 38
    Hozzászólás: setup #1914

    Igen,ettől féltem.
    Akkor a legegyszerűbb megoldást választom,a kioptimalizált paramétereket beleírom fixen a robotba,
    és ahány chart annyi robot lesz(a nevében a devizapár neve),talán ez a legbiztonságosabb.
    Köszi:V

    viktor999
    Tag
    Bejegyzések száma: 38
    Hozzászólás: bróker stop #1845

    köszönöm,így fogom csinálni
    Üdv:V

    viktor999
    Tag
    Bejegyzések száma: 38
    Hozzászólás: bróker stop #1840

    BUÉK!!!! :-)))

    Köszönöm a választ ,én is úgy gondolom ,hogy a brókeri zárás technikailag jobb mint az orderclose parancs ,de a problémám ez nem oldja meg,tehát:
    valós idejű tesztben a bekötést,op-buy-sell-t látom a charton,viszont húzott stop van,tehát a bróker majd valamikor bezárja,
    akár úgy is ,hogy az én gépem ki van kapcsolva,viszont a záráskor a charton nincs jel(háromszög)
    mert nincs grafikus bróker stop zárás jel. (lenne mit reszelni a metásoknak is!!!!)
    Tehát látni szeretném grafikusan a zárást mint a backtestben : nyitást a zárást és közötte egy vonalat :-)))
    Jól gondolom,hogy az olderhistory felé kell nézegetnem,meg object create? :-)))

12 bejegyzés megtekintése - 16-27 / 27