10 bejegyzés megtekintése - 16-25 / 25
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 653

    Persze, most írom a cikket, nemsokára beillesztem ide a linket.

    Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 653
    NZ
    Tag
    Bejegyzések száma: 17

    Szia Radu!

    Közben rájöttem, hogy nem kell várnom, és meg is csináltam az általad csatolt 765-össel és a beállításokkal a Tickstory-t és az MT4-et.

    Eddig működik, akkor most már ez így végleg jó is lesz, ha jól gondolom, mert az MT4 nem frissít és a Tickstory-t meg nem feltétlen kell!

    Köszi a segítséget!

    Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 653

    Igen, így van – ha mindent sikerül így megtartanod, akkor működni fog.

    intellagent
    Tag
    Bejegyzések száma: 4

    Szia Radu!

    Megvettem a TickStory-t, és mindjárt van egy pár problémám. Bár írod, hogy van már egy 1.6.2-es verzió, az installált példányom, noha 1.6.1.0-as, mégis azt mondja, hogy nincs frissebb verzió.

    Mivel nem tudja elindítani a 840-es MT4-emet – bár ezt fizetős verziónál nem tartom etikusnak – letöltöttem a TickData Suite-ot, és tegnap használtam is. Az adatminőség 99%-os volt. Ma folytatni szerettem volna a munkát, de az adatminőség csak 2,97%-os, holott tudtommal mindent ugyanúgy használok.

    Mit tegyek?

    Köszönettel:
    intellagent

    intellagent
    Tag
    Bejegyzések száma: 4

    …még annyit, hogy a VPS-emen az MT4 folyamatosan fut, az M1-es chart nyitva van, ennek ellenére az adatminőség ott sem jó. Ez miért van?…

    Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 653

    Szerintem 765-ig működik az indítás, ezt az eredeti cikk írásakor 730 felettiként írtam. Írtam levelet a TSL fejlesztőinek, hogy mi a legutolsó build amit támogatnak – ide megírom majd a választ, ha reagáltak.

    A TickData Suite-tal kapcsolatban: mindig a TDS.exe -vel kell indítanod az adott MT4-et, ha nem így teszel, akkor nem lesz megfelelő az adatminőség. Figyelj még arra is, hogy a generált adatok megfelelő helyen vannak-e, illetve hogy kizárólag „Minden tick” módban működnek ezek a megoldások.

    Az utolsó kérdéseddel kapcsolatban olvasd el ezt a cikkemet, mert ebben mindent leírok amit az adatokkal kapcsolatban tudni érdemes. Az, hogy van a brókercégtől visszamenőleges gyertya adatod az utóbbi x napra, az nem jelenti azt hogy 99%-os adatminőség lesz belőle.

    intellagent
    Tag
    Bejegyzések száma: 4

    Köszönöm a gyors választ. :-)
    A TDS-t indítva, bejön az MT4, az ablak címében ott van …with Tick Data Suite v1.3.6, tehát azt hiszem az indítás is rendben van, és természetesen „Minden tick” módban futtatom. Így volt ez tegnap is, mára elromlott valami, de nem tudok rájönni, hogy mi.

    Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 653

    Na, megvan a megoldás, válaszolt a Tickstory – ki is bővítem majd a cikket ezzel, mert valószínűleg nem volt egyértelműen benne.

    Tehát: a licencet – amit kaptál a fizetés után – meg kell adnod a program Súgó – Licenc száma menüben. Ha ezt beállítod, akkor 845-ig bezárólag minden új build változatot is el tud indítani a TSL. Egyébként eleve csak 765-ig fog próbálkozni.

    A másik problémád kapcsán valószínűleg az idősík, az időtartam kapcsán lesz valami probléma. Ezeket ellenőrizd elsőként.

    intellagent
    Tag
    Bejegyzések száma: 4

    Szia!

    Természetesen beírtam a licenckódot, ennek ellenére nem nyitja meg az MT4-et

10 bejegyzés megtekintése - 16-25 / 25
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.