Forex programozás Fórum Egyéb 920 vs 950

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Setback
    Tag
    Bejegyzések száma: 5

    Sziasztok,

    Van egy expertem, ami 920 alatt működik csak. Amint telepítek egy 920-as Mt4-et, azonnal frissíti magát 950-re.

    Mit tudok tenni? hogy 920-at használjak és ne frissítsen?
    Olvasok itt-ott, hogy 920-on futtatják, de nem tudom hogyan.

    üdv,

    Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 653

    Szia Setback!

    Az, hogy csak 920-as alatt működik az már eleve nem jó jel. Mindemellett ha mégis a visszafelé frissítés mellett döntesz, ez a cikk szól neked.

    Setback
    Tag
    Bejegyzések száma: 5

    Szia Radu,

    Köszi a választ. Közben kaptam egy másik verziót az automatikus update elhagyásáról. Lehet, hogy ez sokaknak új lesz, de használható, működik. Minden indításnál gyorsparanccsal a /skipupdate paranccsal.

    Működik.:)

    Üdv,

    Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 653

    A korábban linkelt cikkben pontosan ez van benne, de nem baj :) Ezek szerint nem olvastad el!

    Setback
    Tag
    Bejegyzések száma: 5

    Szia,

    Telefonról olvastam, végigfutottam, cserélendő fájlok, stb. Dolgoztam, szóval nem is mentem bele jobban. Aztán jött a direkt link, amit én küldtem. Összességében a „megoldás” ezen része sokkal rövidebb és egyszerűbb, ezért nem olvastam végig az igen hosszú leírást. Nem bunkóságból.:)

    Üdv,

    Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 653

    No problemo :) A te megoldásod viszont csak a frissítés megakadályozására szolgál, korábbi verzióra nem tudsz vele visszaállni. Azaz ha már lefrissült 950-re, akkor nem feltétlen teljes megoldás. Ezért adtam a linket.

    A lényeg, hogy sikerült megoldani!

    Padre47
    Tag
    Bejegyzések száma: 2

    Üdv mindenkinek.

    1 kérdésem volna de nem tudom magam sem hová irjam bocsi az offért…
    XM MT4-et használok 950es.
    Sajnos az a gondom hogy expert tesztelésnél csak fél évet tudok tesztelni ahogy múlnak a napok egyre későbbi időpontról indul a teszt már szeptember 16tól tesztel csak.
    Át lehet ezt a gondot lépni valahogy? Kicsit nyugisabb lennék ha 1-2 évet is letudnék tolni az expertemmel, ugyan megvannak 1-2 hónappal előrébbi adatok is a finomitások miatt az már nem releváns.
    Ha valaki tudja hogyan tudnám ezt megoldani irja le kérem szépen. Köszönöm.

    Padre

    Radulovic Attila
    Tag
    Bejegyzések száma: 653

    Első körben ezt a cikket olvasd el. A link tele van további cikkekre való hivatkozással, így ha a cikkben tálalt megoldások közül a jó minőségű visszamenőleges adatok érdekelnek, akkor megtalálod benne a linket azzal kapcsolatban is.

    Padre47
    Tag
    Bejegyzések száma: 2

    Köszönöm a választ vizuális mód nélkül távolabbra is megy a teszt de remélem kb 2 évet letudok vele majd tesztelni.
    Jó adatokkal nyugodtabb leszek :) Köszi

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.